Wolni i Solidarni

Aktywny czerwiec poseł Małgorzaty Zwiercan

Ostatnie tygodnie czerwca obfitowały w wydarzenia. Dużo czasu poseł Małgorzata Zwiercan poświęciła na przygotowanie debat poświęconych seniorom i szeroko pojętej „srebrnej gospodarce”, które odbyły się w ramach Forum Wizja Rozwoju w Gdyni.

Przed Forum Wizja Rozwoju, poseł M. Zwiercan wzięła udział m.in. w konferencji „Wspólnie dla zdrowia” i w spotkaniu Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Podmiotów Leczenia Uzależnień.

W niedzielę 24 czerwca na Skwerze Kościuszki w #Gdyni pani poseł uczestniczyła w uroczystościach z udziałem prezydenta A. Dudy i ministra @mblaszczak, zorganizowanych z okazji Święta Marynarki Wojennej RP. Przy tej okazji odsłonięty został pomnik Polski Morskiej. Ceremonia połączona została z uroczystą odprawą wart.

– Dzień po Forum pracowaliśmy w parlamencie a następnego dnia, w Porcie Wojennym Gdynia, na ORP Błyskawica wzięłam udział w uroczystościach pogrzebowych Oficerów, Podoficerów i Marynarzy ofiar komunistycznego reżimu. Długo czekali żeby wrócić nad Bałtyk. Odnalezieni dzięki Instytut Pamięci Narodowej, dziękujemy – mówi poseł Małgorzata Zwiercan.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Name *