Wolni i Solidarni

PRZYPOMNIENIE – ORGANIZOWANIE SPOTKAŃ KW WOLNI I SOLIDARNI

PRZYPOMNIENIE – ORGANIZOWANIE SPOTKAŃ KW WOLNI I SOLIDARNI

Przypominam, że organizowanie spotkań w imieniu Komitetu Wyborczego Wolni i Solidarni wymaga stosownego pisemnego upoważnienia przygotowanego przez Pełnomocnika Wyborczego KW Wolni i Solidarni. Wszelkie inne spotkania mają charakter indywidualny i nie mogą być traktowane, jako zgromadzenia (zebrania) sygnowane przez Komitet Wyborczy Wolni i Solidarni. Podkreślam, że wszelkie koszty związane z prowadzeniem kampanii wyborczej wymagają uprzedniej akceptacji Pełnomocnika Finansowego. Brak potwierdzenia ze strony Pełnomocnika Finansowego stanowi naruszenie prawa oraz zasad finansowania przyjętych przez KW Wolni i Solidarni.
Przypominam również, że KW Wolni i Solidarni nie bierze odpowiedzialności za spotkania organizowane bez akceptacji Pełnomocnika Wyborczego Komitetu Wyborczego Wolni i Solidarni. Dotyczy to m.in. kwestii porządkowych i organizacyjnych. Ponadto zaznaczam, że koszty związane z organizacją zgromadzeń w ramach KW Wolni i Solidarni wymagają uprzedniego potwierdzenia Pełnomocnika Finansowego KW Wolni i Solidarni.
Bardzo proszę o przekazywanie tego instruktażu wszystkim osobom związanym z startem w wyborach z KW Wolni i Solidarni, celem zachowania zasad prawa, przyzwoitości, dobrego wizerunku partii Wolni i Solidarni, która niesie wraz z sobą zasady: solidaryzmu, wzajemności i wymagań.

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
Pełnomocnik Wyborczy KW Wolni i Solidarni
Dr Grzegorz Krzysztof Krzeszowski

1 thought on “PRZYPOMNIENIE – ORGANIZOWANIE SPOTKAŃ KW WOLNI I SOLIDARNI

  1. Chciałbym dowiedzieć się więcej o spotkaniu 15 czerwca 2019 w Warszawie

    Pozdrawiam,
    Zbigniew Szymanowski

    Sekretarz Koła Częstochowa-Zawodzie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Name *