Wolni i Solidarni

„PRZYPOMNIENIE” PEŁNOMOCNIK WYBORCZY KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

„PRZYPOMNIENIE” PEŁNOMOCNIK WYBORCZY KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

W odniesieniu do spotkań przedwyborczych i wyborczych oraz treści zamieszczonych przeze mnie na Upoważnieniach do zgłaszania list kandydatów w wyborach samorządowych przewidzianych na 21 października 2018 roku i kandydatów na członków komisji wyborczych przypominam – jednocześnie proszę, aby osoby, które dokonały zgłoszenia kandydatów oraz koordynatorów wojewódzkich do zobowiązania kandydatów i osób pomagających im w kampanii do zachowania zasad przyzwoitości, porządku w okresie prowadzenia kampanii wyborczej i należytej estetyki po zakończonej kampanii wyborczej tj. m.in. zdjęcia plakatów, niedopuszczenie do zaśmiecania terenu będącego szeroko rozumianym obiektem prowadzonej działalności wyborczej w ramach KOMITETU WYBORCZEGO WOLNI I SOLIDARNI.
Ponadto zwracam również uwagę, że KW Wolni i Solidarni uznają za naganne umieszczanie plakatów i innych szeroko rozumianych atrybutów wyborczych w miejscach niedozwolonych i z naruszeniem prawa.
Uznaje się również za niedopuszczalne posługiwanie się plakatami, materiałami i innymi atrybutami wyborczymi pozyskanymi niezgodnie z obowiązującym prawem.
Ponieważ tworzymy komitet, który objął swoim zasięgiem prawie cały obszar Polski a nasza partia Wolni i Solidarni jest cały czas na etapie budowania struktur bardzo proszę o przekazywanie tego instruktażu wszystkim osobom związanym z startem w wyborach z KW Wolni i Solidarni, celem zachowania zasad prawa, przyzwoitości, dobrego wizerunku partii Wolni i Solidarni, która niesie wraz z sobą zasady: solidaryzmu, wzajemności i wymagań.

PEŁNOMOCNIK WYBORCZY
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
Dr Grzegorz Krzysztof Krzeszowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Name *