Wolni i Solidarni

Zdementowanie nieprawdziwych pogłosek medialnych odnoszących się do sprawy powiązania wycofania pełnomocnictw z fałszowaniem podpisów

Zdementowanie nieprawdziwych pogłosek medialnych odnoszących się do sprawy powiązania wycofania pełnomocnictw z fałszowaniem podpisów

W związku z opublikowaniem dwóch zupełnie różnych oświadczeń. Pierwszego dotyczącego przedłożenia Komisji Wyborczej w Warszawie fałszywych podpisów na listach poparcia dla kandydatów KW WOLNI I SOLIDARNI oraz drugiego oświadczenia informującego o wycofaniu przez przewodniczącego partii Wolni i Solidarni pełnomocnictw: Gorczycy Grzegorzowi, Kiełbowiczowi Marianowi, Klementowskiemu Markowi, Kubik Edycie, Osieleńcowi Tomaszowi, Pomieczyńskiemu Zbigniewowi, Puchale Grzegorzowi, Stankiewiczowi Dariuszowi, Szkutnik Krystynie, Wojciechowskiej van Heukelom Agnieszce, Zabłudowskiemu Marcinowi.
Oświadczamy, że cofnięcie „Udzieleń” (pełnomocnictw) przez przewodniczącego partii Wolni i Solidarni wyżej wymienionym osobom nie ma żadnego związku z fałszowaniem podpisów list poparcia w Warszawie.
Ubolewamy, że dwa zupełnie odmienne oświadczenia, dotyczące zupełnie innych spraw zostały błędnie zinterpretowane i niesłusznie połączone!

Przewodniczący Partii Wolni i Solidarni
Kornel Morawiecki

Pełnomocnik wyborczy
Komitet Wyborczy Wolni i Solidarni
Grzegorz Krzeszowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Name *